• USŁUGI HDS I TRANSPORTU

    Specjalizacją firmy jest transport kontenerów budowlanych, maszyn, urządzeń, agregatów, materiałów budowlanych, relokacja zapleczy kontenerowych.

HDS POMORZE

Przedmiotem działalności spółki HDS-POMORZE są usługi transportowe z wykorzystaniem pojazdów ciężarowych wyposażonych w HDS. Flota pojazdów składa się z nowoczesnych pojazdów marki Scania i Volvo wyposażonych w hydrauliczne dźwigi samochodowe renomowanych firm, takich jak HIAB 288 HiPro o udźwigu 10 ton i zasięgu do 15 metrów PM48 o udźwigu do 20 ton i wysięgu do 17 metrów oraz FASSI 310 XP o udźwigu 9 Ton i zasięgu do 17 metrów. Platformy załadunkowe pojazdów mają długości 6,5 oraz 7,5 metra i szerokości 2,5 metra zapewniają ekonomię i efektywność usług. Specjalizujemy się w transporcie kontenerów budowlanych, maszyn oraz materiałów budowlanych. Oferujemy również kompleksowe usługi lokacji i relokacji zapleczy kontenerowych.

Głównym terenem działalności obejmujemy województwo pomorskie, ale wykonujemy również usługi transportowe towarów na terenie całego kraju. Naszymi Klientami są wiodące firmy z regionu oraz największe przedsiębiorstwa o zasięgu ogólnopolskim.

Nasze doświadczenie, terminowość w świadczeniu usług i dynamizm w działaniu stanowią dla naszych Klientów gwarancję profesjonalizmu zleconych usług. Działając w oparciu o najwyższe standardy, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i zasad BHP oraz wykorzystując najlepszej jakości sprzęt realizujemy najtrudniejsze nawet usługi. Dzięki wykwalifikowanej kadrze zarządzającej oraz wyszkolonym i doświadczonym operatorom zapewniamy naszym zleceniodawcom pełną satysfakcję z naszej pracy.

Misją HDS Pomorze jest zapewnienie Państwu najwyższego poziomu usług transportu HDS przy optymalizacji kosztów transportu w którym priorytetem jest bezpieczeństwo ładunku i satysfakcja Klienta.

USŁUGI HDS TO MY
JEŻELI SZUKAJĄ PAŃSTWO SPECJALISTÓW, KTÓRZY NA CO DZIEŃ ZAJMUJĄ SIĘ TRUDNYM DO PRZEWIEZIENIA ŁADUNKIEM – ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY.

ZADZWOŃ I ZAMÓW TRANSPORT TEL. 793 161 161

MISJA

JAKOŚĆ I GWARANCJA USŁUG

Naszą misją jest zapewnienie wszystkim Klientom najwyższej jakości usług transportowych i HDS. W oparciu o wysoko wykwalifikowanych pracowników, doświadczenie i nowoczesne zaplecze sprzętowe dążymy do zaspokojenia potrzeb transportowych HDS firm i klientów indywidualnych na terenie Pomorza i całego kraju. Gwarantujemy wykonanie usługi na czas, z najwyższą dbałością o zachowanie jakości i konkurencyjnej ceny.

Więcej

CELE

DYNAMICZNY ROZWÓJ

Naszym celem jest stały rozwój na wszystkich płaszczyznach działania spółki. Poprzez doskonalenie i rozwój naszych pracowników, aktywne podejście do potrzeb Klientów oraz szczególną dbałość o flotę pojazdów i urządzeń dążymy do dynamicznego rozwoju naszych usług zgodnie z oczekiwaniami i potrzebami naszych Klientów.


Więcej

WSPÓLPRACA

WARUNKI WSPÓŁPRACY

Do współpracy z naszą spółką zapraszamy zarówno firmy, jak i klientów indywidualnych, poszukujących rzetelnego kontrahenta zdolnego do wykonania każdego zlecenia transportowego i usługi HDS.Jeżeli szukają Państwo fachowców, którzy na co dzień zajmują się trudnym do przewiezienia ładunkiem – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.


Więcej